Internetinių tinklalapių ir elektroninių parduotuvių kūrimas

Internetinių tinklalapių ir elektroninių parduotuvių kūrimas

Svarbiausia – teisingi žingsniai


Pradedame nuo analizės bei poreikių nustatymo. Apsibrėžūs projekto tikslus, galima pradėti kryptingai kurti. Tikslinės auditorijos, jų naršymo įpročiai bei vartotojo patirtis – žingsniai, pagal kuriuos vyksta tinklapių kūrimas. Niekas negali būti pamiršta.

Išskirtinė koncepcija ir dizainas


Niekada nenaudojame panašaus dizaino. Kiekviena įmonė, produktas ar projektas privalo turėti savo identitetą. Interneto erdvė jau pakankamai pažengė į priekį ir ji privalo stebinti ir jaudinti.

Juk elektroninis verslas reikalauja


būti įdomesnis ir geresnis. Unikalūs elektroninių parduotuvių sprendimai. Dirbame su įvairiomis platformomis ir įgyvendiname e-komercijos projektus pagal kiekvieno kliento individualų poreikį.

Kad įvyktų pardavimas.

Ir kaip tas tinklapis parduoda?


Įmonės tinklapis yra viena iš esminių įvaizdžio detalių bei rinkodaros įrankių. Protingai ir nuodugniai jį modeliuojant, įmanoma ne tik nukreipti vartotoją pirkimui, bet ir stebėti kiekvieną jo žingsnį bei rasti sėkmės/nesėkmės priežastis.

Mes jau aprengėme:


Konferenciją „#Switch!“, PC „BIG Vilnius“, Mercedes-Benz Lietuva, PMscreen, Interjero ir baldų centrą „Deco“, VŠĮ „Parkavimas Kaune“, Koulu Group, A.lot parking (Softra) ir daugelį kitų.


Nustebinkime ir Jūsų klientus. Daugiau informacijos +370 688 11793