Mūsų prestižinis klientas,


kurį labai mylime ir gerbiame. Mercedes-Benz Lietuva teikiame skaitmeninius sprendimus: rinkodaros, dizaino bei programavimo paslaugas. Pagrindinis tikslas – tapti išskirtiniais, net ir tarp kitų Europos tiekėjų, pasiekus maksimalius rezultatus pakankamai mažoje rinkoje.

Čia viskas aštru, modernu,

vyrauja žavingos linijos.


Nes aukščiausios klasės automobiliai socialiniuose tinkluose gali ne tik būti gražūs. Kuriame įvairią vizualinę medžiagą, kad vartotojams būtų įdomu sekti ir jie įsitrauktų į šio prekinio ženklo socialinį gyvenimą!

Saulius Gražys

Mercedes-Benz Lietuva rinkodaros vadovas


Ideali komanda nuolatiniam darbui. Padeda, pataria ir nors ir esame nemaži klientai, kainas kaip nuolatiniai partneriai gauname tikrai puikias. Vienas iš didžiausių privalumų – greita reakcija į užklausas. Nes valdant didelio verslo rinkodarą, kartais reikia itin skubių ir optimalių sprendimų.

Kad ir kaip būtų keista…


Tačiau net ir didžiausioms įmonėms teikiame optimalius sprendimus. Nes ir didžiausi neprivalo švaistyti pinigus, o siekti didžiausio rezultato optimaliausiu rinkodaros biudžetu.

Maksimalus


įvairių skaitmeninės rinkodaros galimybių išnaudojimas. Viskas optimizuota į tikslinį vartotoją bei pateikta… gražiai ar ne? (P.S ir net nepabėgome nuo korporatyvinio stiliaust taisyklių!)