Didžiausia turto valdymo kompanija Pabaltijo regione.


Korporatyvinis stilius, daug profesionalaus turinio, B2B tipo klientai ir, be abejonės, daug įvairių poreikių informacinių technologijų sprendimų. Toks klientas – garbė. Jų pasitikėjimas – atsidavimo savo darbui ir kokybei įvertinimas.

Tinkamiems sprendimams,


atitinkamas augimas. Šaunu, kad galime žengti koja kojon su savo srities lyderiais. Neatsiliekame ir šiems verslo milžinams teikiame – tinklapių kūrimo bei administravimo paslaugas, kuriame dizainus ir padedame skaitmeninės rinkodaros klausimais.

Vaida Burvienė,

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė


Nors ir jaunas – tačiau patikimas ir atsidavęs kolektyvas. Lyginant su kitomis rinkodaros agentūromis, tikrai išsiskiria savo lojalumu klientams. Visada padedantys ir operatyvūs.

Korporatyvinis įvaizdis


neatskiriama didelių įmonių rinkodaros dalis. Komunikacija ir prekinis ženklas privalo nuolatos būti komunikuojami net ir pačiose mažiausiose sklaidos formose.

Svarbu visapusiškumas.


NEWSEC vysto labai įvairaus spektro nekilnojamojo turto valdymo bei kitokio tipažo B2B paslaugas. Skirtingoms paslaugoms reikia ir skirtingų sprendimų. Skaitmeninei rinkodarai vystyti egzistuoja ne tik Google ar socialiniai tinklai, tačiau ir daug kitų kanalų – viešųjų ryšių strategijos, naujienlaiškių rinkodara, įvairūs video reklamų sprendimai.